Menu Content/Inhalt
Witamy! arrow Galeria arrow
Przeglądaj galerie


Wybierz kategorię, którą chcesz przeglądać:

Budynek hotelowy Pokoje gościnne Restauracji Don Roberto

Pokoje gościnne Restauracji "Don Roberto"


Przeglądaj

Restauracja Restauracja

Restauracja "Don Roberto" czynna codziennie od 10 do 22, śniadania są wydawane od 8 do 10.

W restauracji jest bezpłatny, bezprzewodowy internet.


Przeglądaj

Pokój Pokoje nr 12-16
Pokoje od numeru 12 do numeru 16 znajdują się na parterze, mają około 20 m2 i są identycznie wyposażone. Posiadają dwa łóżka 90x200 z możliwością zsunięcia bez odstępu (na haczyki), szafkę nocną, lampkę nocną, szafę, biurko z szufladą, szafkę, bagażnik, stolik, 2 krzesła, telewizor z TV SAT, telefon oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu. Łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe, umywalkę oraz wc.

Przeglądaj

Pokoje nr 17 - 21 Pokoje nr 17, 20, 21
Pokoje numer 17, 20 i 21 znajdują się na pierwszym piętrze, mają około 20 m2 i są identycznie wyposażone, różnią się tylko rozmieszczeniem mebli. Posiadają dwa łóżka 90x200 z możliwością zsunięcia bez odstępu (na haczyki), szafki nocne, lampki nocne, szafę, biurko z szufladą, szafkę, bagażnik, stolik, 2 krzesła, telewizor z TV SAT, telefon oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu. Łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe, umywalkę oraz wc.

Przeglądaj

Wejście do kwiaciarni Kwiaciarnia
Kwiaciarnia "Prymulka" oferuje w ciągłej sprzedaży kwiaty cięte i doniczkowe, wiązanki, bukiety, kwiaty sztuczne, wieńce, wiązanki pogrzebowe, kompozycje żywe i sztuczne, znicze, świece, upominki, ziemię do kwiatów, odżywki do kwiatów, doniczki, kadzidełka, karty okolicznościowe itp. Wyroby gotowe dostępne całą dobę.
Przeglądaj


WSTECZ